Jdi na obsah Jdi na menu

 

 

Obrazek                                                                                                     Obrazek                                                                                                        

 

 

 

 

 

 

ObrazekSai je pozdějším členem týmu 7 (Sakura, Naruto,Sasuke) a objeví se až v pokračování Naruta - Naruto Shippuuden. V minulosti patřil organizaci ROOT, kterou vede jeho nadřízený Danzou a která leží pod listovou tudíž jsou s listovou spojenci. Saie celou dobu organizace učí, že má být absolutně bez citů. Jakmile ho ale povolají, že má být součástí týmu 7, pozvolna se jeho city mění. Ale opravdu pozvolna... Ze začátku si s Narutem moc dobře nerozumí, protože to jsou opravdu odlišné osobnosti ale postupem času se stávají kamarády. Můžeme ho například vidět, když Naruto bojuje s Orochimarem  Naruto shippuuden 39 až 43 ale jinak se tam objevuje opravdu často.

 

 Pokud jsem v článku udělal nějakou chybu nebo s něčím ve článku nesouhlasíte, napište do komentáře. Opravím. Pokud naopak s článkem souhlasíte, můžete to také napsat do komentáře. Potěší mě to. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

sai

(kumiko, 7. 6. 2011 20:12)

ahoj chci se zeptat jak to se sasukem dopadne a jak je to se saiem dívám se na díly od začátku a nechci přeskakovat na nové díly tak mi plsky napište vše co tam dělá sai atd a ještě něco bude tam i sasuke jo a kdo má rád saie myslím jako v tom filmu no tak díky moc za odpověd